Masaż Leczniczy


Masaż leczniczy Poznań – dla kogo?


Jeśli zmagacie się z napięciem mięśniowym i związanymi z nim dolegliwościami bądź cierpicie na schorzenia o podłożu napięciowym, tj. migrena, ból zatok, szczęki, objawy rwy, drętwienie i mówienie kończyn, to taki masaż jest właśnie dla Was!


Masaż leczniczy Poznań – dlaczego warto się zdecydować?


Masaże lecznicze są nastawione na rozbijanie napięć mięśniowych i odblokowanie punktów spustowych. Dzięki zastosowaniu elementów jogi pasywnej i akupresury znacząco wpływają na uelastycznienie mięśni. Drenują i poprawiają przepływ płynów ustrojowych w naczyniach. Po masażu leczniczym nie sposób oprzeć się wrażeniu zrzucenia zbędnego balastu.

Rodzaje oferowanych przez nas masaży leczniczych:


  • Masaż pleców, karku i ramion z terapią punktów spustowych – polecany jest w szczególności osobom, które w efekcie przepracowania zmagają się z bólami lędźwi oraz spiętym karkiem. Jeśli zmagają się Państwo z bólami głowy, uczuciem napięcia w szczęce bądź problemami z zatokami, to ten masaż będzie również idealny dla Was!
  • Drenaż limfatyczny – jest to masaż, który ma na celu usprawnić przepływ limfy, a przede wszystkim przeciwdziałać jej zastojom. Jest zalecany osobom, które były: długotrwale unieruchomione, po intensywnym wysiłku fizycznym. Wykorzystywany jest także jako narzędzie wspomagające działanie diet oczyszczających, ponieważ likwiduje obrzęki i opuchliznę oraz przyspiesza usuwanie produktów przemiany materii z organizmu.
  • Refleksoterapia stóp – polega na uciskaniu punktów reflektorycznych stóp, które stymulują potencjał samouzdrawiania organizmu. Dzięki tym zabiegom są Państwo w stanie uzyskać fizjologiczny stan równowagi oraz poprawicie swoje zdrowie oraz w naturalny sposób eliminować toksyny. Terapia ta korzystnie oddziałuje na poziomie fizycznym, psychicznym oraz duchowym.
  • Strechmassage – wykorzystuje elementy stretchingu, dzięki czemu świetnie rozciąga oraz uelastycznia nasze włókna mięśniowe. Po połączeniu z technikami klasycznymi masaż ten daje długotrwały efekt rozbicia napięć mięśniowych oraz rozluźnienia, a przy tym usprawnia stawy.
  • Dynamiczny antycellulitowy – masaż ma na celu nie tylko pozbycie się oraz zapobieganiu występowania cellulitu. Modeluje wybrane partie ciała, miejscowo wspomaga odchudzanie oraz zapewnia jędrność naszej skóry.
  • Bańką chińską i Thermal Shaper – wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry oraz tkanek. Poprawia ich ukrwienie oraz pomaga zwalczać cellulit oraz rozstępy.

Sprawdź nasz cennik

Niech od teraz masaż leczniczy Poznań, kojarzy Wam się z Neldorado!


Neldorado
Ul. Dąbrowskiego 75; 60-101 Poznań; pawilon 7

Poniedziałek - piątek:
10:0 - 21:0