Spa Poznań


Spa Poznań – czego możesz od nas oczekiwać?


Hawai Day – podróż na wysypy Polinezji


Zdecyduj się na zabieg twarzy z masażem oraz maską z alg, z dodatkiem peelingu kokosowego. W pakiecie zapewniony jest również hawajski masaż Lomi Lomi, który wprowadza w zbawienny błogostan. Możesz być pewien, że głęboko Cię odpręży. Masaż wyróżnia się działaniem leczniczym oraz terapeutycznym, dzięki wykorzystaniu elementów akupresury, jogi pasywnej, refleksologii i strechingu. W ofercie Hawai Day zawarta jest również hydrosolna kąpiel stóp z peelingiem i balsamem oraz orzeźwiający - mango lassi.


Ayurveda Day – podróż do Indii


Wybierz masaż twarzy i głowy ciepłym olejem, peeling ziołowy oraz masaż ciała Abhyanga. Przed przystąpieniem do tego masażu należy pamiętać, aby na dwie godziny przed zabiegiem nic nie jeść. Masaż ma na celu pomóc w zachowaniu równowagi duchowo-fizycznej w naszym organizmie oraz zapewnić nasze dobre samopoczucie. Dodatkowo przygotuj się na masaż stóp z elementami refleksologii przy oczyszczającej herbacie.


Hammam Day– podróż na Bliski Wschód


Zrelaksuj się dzięki gorącej kąpieli oraz peelingowi czarnym mydłem Savon Noir. Przygotuj się na okład z glinki Ghassoul, a następnie poddaj się masażowi ciała olejem arganowym. Masaż świetnie zregeneruje i odżywi Twoją skórę, a przy okazji ureguluje wydzielanie sebum. Zapewnij swojej skórze zabieg odmładzający przy pysznej herbacie.


Słowiański Dzień – podróż po Polsce


Wybierz opcję masażu twarzy, szyi i dekoltu z maską borowinową. Dzięki niemu nie tylko wspomożesz leczenie schorzeń mięśni, kości, stawów czy stanów zapalnych, ale także zapewnisz odpowiednią pielęgnację swojej skórze. Po masażu możesz spodziewać się peelingu solnego, okładu z maski borowinowej z Połczyna i solanki z Zabłocia, aromatycznego masażu, balsamu na stopy oraz nałożenia parafiny na dłonie.

Spa Poznań – dla kogo?

Warto zdecydować się na zabieg SPA w każdym momencie. Nie czekaj, aż zaczniesz odczuwać ból, który będziesz chciał załagodzić odpowiednim zabiegiem. Pamiętaj, że SPA pomoże Ci zapobiec występowaniu niechcianych dolegliwości. SPA jest również idealnym sposobem na odprężenie i odstresowanie się, a przy tym pozwoli Ci zadbać o Twoją skórę.

Zobacz nasz cennik.


Neldorado
Ul. Dąbrowskiego 75; 60-101 Poznań; pawilon 7

Poniedziałek - piątek:
10:0 - 21:0